lookcam.com  to innowacyjna, multimedialna Platforma skupiająca własne, zlokalizowane w całej Polsce kamery z obrazem na żywo.

Umożliwia Internautom oglądanie ciekawych zakątków kraju bez wychodzenia z domu i to zupełnie za darmo. Wśród dostępnych widoków znaleźć można zarówno atrakcje turystyczne, panoramy miejskie, plaże, stoki narciarskie, jak i ruchliwe ulice.

Widzowie mogą nie tylko „na żywo” sprawdzić obecnie panujące warunki pogodowe, ale także rozeznać się w aktualnej sytuacji na głównych arteriach miejskich.

Start Platformy miał miejsce w grudniu 2010 roku. Obrazy z kamer lookcam.com transmitowane są w rozdzielczości HD, a integracja z serwisami, takimi jak Facebook czy Twitter sprzyja budowaniu aktywnej społeczności. Od początku Platforma patronuje rozmaite wydarzenia kulturalne, sportowe czy też rozrywkowe. Dzięki instalacji kolejnych kamer, strona lookcam.com.pl systematycznie odnotowuje wzrost oglądalności. Nasza Firma wychodzi także poza Internet w wyniku czego obecnie obrazy z kamer lookcam.com są ilustracją dla serwisów pogodowych TVP Info. Ideą Firmy jest szukanie nowych rozwiązań i wykorzystywanie postępu technologicznego w dziedzinie IT. Jest to możliwe dzięki zatrudnianiu znakomitego zespołu młodych, twórczych i wykwalifikowanych specjalistów. Wszystko to czyni nas stabilnym i odpowiedzialnym partnerem w budowaniu korzystnych relacji biznesowych.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z lookcam.pl